***** Hotel Dům U Tří čápů ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Dům U Tří čápů Ubytování v Praze Hotel Dům U Tří Čápů :
Hotel U Tří Čápů je nově otevřený luxusní 5* boutique hotel, který se nachází přímo v historickém centru Prahy, v ulici Tomášská. Nabízí svým hostům pohodlné ubytování v nádherných designových prostorách v krásném prostředí obklopeném památkami a historickými skvosty.

Praha Hotel Dům U Tří Čápů ubytování :
Hotel nabízí ubytování celkem ve 20 pokojích a to ve 2 jednolůžkových, 8 dvoulůžkových a 10 dvoulůžkových pokojích typu De Luxe. Pokoje splňují požadavky 5* hotelu. Koupelny s toaletou. Luxusní zařízení je doplněno o individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, digitální safe a telefon s přímou volbou. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem a DVD přehrávačem. Pro hosty je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu s možností zapůjčení počítače.

Hotel Dům U Tří Čápů ubytování Praha restaurace :
Kromě ubytování a skvělého servisu nabízí hotel také služby restaurace Waldštejnská hospoda, která svým designem plně koresponduje s celým hotelem. Hospoda, jejíž tradice sahá do 30. let minulého století, spojuje moderní design s dochovaným renesančním interiérem. Nabízí pochoutky nejen české tradiční kuchyně, ale také zvěřinové speciality či francouzskou kuchyni. Snídaně jsou podávány v prostorách luxusní hotelové restaurace od 7-10 hod. V nabídce je pro Vás široký výběr ze studeného a teplého buffetu. Snídaně mohou být podávány dle přání hosta i na pokoj. Lobby bar je k Vaší dispozici od 7-22 hod.

Dům U Tří Čápů ubytování hotel Praha konference :
Pro pořádání společenských akcí je k dispozici 80 míst v prostorách Waldštejnské hospody, pro business účely hotel disponuje konferenční místností pro 28 osob.

Hotel Praha ubytování Dům U Tří Čápů služby:
Hotel svým hostům nabízí služby recepce, která je k dispozici 24 hodin denně, dále pokojovou službu, která funguje od 7 do 22 hodin a prádelnu a čistírnu oděvů. Hotel přijímá platby formou všech mezinárodních platebních a kreditních karet (American Express, VISA, EuroCard/MaterCard, Diners Club, JCB). Pokud přijedete vlastním nebo vypůjčeným vozem, zaparkují Vám jej v hlídaných krytých garážích nedaleko hotelu a dle přání jej i přistaví. Jedná se o placenou službu.

Dovolená v Praze ubytování Hotel Dům U Tří čápů info :
Pokoje jsou zařízené s vysokým komfortem v topmoderním designu a jsou citlivě zasazeny do prostředí historického domu U Tří čápů. Renesanční a barokní přestavbu celého domu připomínají dochované dřevěné malované stropy. Z pokojů se hostům otevírá překrásný výhled na panorama Pražského Hradu a malostran
Hotel Praha 1 Dům U Tří čápů - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Dům U Tří čápů - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Dům U Tří čápů -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Dům U Tří čápů - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1 Dům U Tří čápů - disponuje restauracíHotel Praha 1 Dům U Tří čápů - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Dům U Tří čápů - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Dům U Tří čápů - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Dům U Tří čápů - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 1 Dům U Tří čápů - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 1 Dům U Tří čápů - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Dům U Tří čápů - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Dům U Tří čápů - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Dům U Tří čápů - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Dům U Tří čápů - na pokojích je telefon